Rošty v našich výrobcích

Pevné, fixní lamelové, mechanické polohovací nebo motorové polohovací rošty určené pro výrobu našich postelí, dvoulůžek a jednolůžek.

Základní pevný rošt- OPTIMAL Základní pevný rošt- OPTIMAL
Tento rošt je vyroben z kvalitního smrkového dřeva o profilu 65x30mm. Mimo obvodových příček je vybaven pěti příčkami o stejném profilu s jednoduchým sololitovým záklopem. Tento rošt je určen pro běžnou nosnost do 95Kg. ( pevný rošt Optimal, je společně s lamelovým roštem Klasik součástí základního ceníku postelí.)
Základní lamelový rošt - KLASIK Základní lamelový rošt - KLASIK
Lamelový rošt Klasik, je vyroben z kvalitního smrkového dřeva o profilu 65x30mm.Je opatřen 16ti břízovými lamelami o šíří 53mm, které jsou ukotveny v polodrážce za pomocí pevných plastových úchytů. Nosnost tohoto roštu je do 90 Kg ( lamelový rošt Klasik je s polečně s pevným roštem Optimal součástí základního ceníku postelí.)
Zesílený pevný rošt - HARD Zesílený pevný rošt - HARD
Tento rošt je vyroben z kvalitního smrkového dřeva o profilu 65x40mm. Mimo obvodových příček je vybaven sedmi příčkami o stejném profilu a dvojitým sololitovým záklopem. Tento rošt v kombinaci s vhodnou matrací nabízí zvýšenou odolnost a nosnost až do 135 kg
Zesílený lamelový rošt - SPECIÁL Zesílený lamelový rošt - SPECIÁL
Lamelový rošt Speciál, je vyroben z kvalitního smrkového dřeva o profilu 65x40mm.Je opatřen 22. břízovými lamelami o šíři 53mm, které jsou ukotveny v polodrážce za pomocí pevných plastových úchytů. Nosnost tohoto roštu je do 120kg.
Lamelový polohovací - MULTILAT MECHANIK Lamelový polohovací - MULTILAT MECHANIK
Pružné, flexibilně uložené lamely ( 26 ks ) reagují na jednotlivé tlaky ve všech směrech. Ve středové části lze individuálně nastavit tuhost lehací plochy. Toto zpevnění střední části roštu se provádí pomocí 6-ti dvojitých lamel a 12 kusů plastových prvků. Doporučujeme jej především při vyšším hmotnostním zatížení.Možnost ručního polohování hlavy a nohou zkvalitňuje odpočinek jak z hlediska zdravotního, tak z hlediska komfortu ležení.
Lamelový polohovací - MULTILAT MOTOR Lamelový polohovací - MULTILAT MOTOR
Pružné, flexibilně uložené lamely ( 28 ks ) reagují na jednotlivé tlaky ve všech směrech. Ve středové části lze individuálně nastavit tuhost lehací plochy. Toto zpevnění střední části roštu se provádí pomocí 6-ti dvojitých lamel a 12 kusů plastových prvků.Za pomocí praktického ovladače,lze motorem nastavit polohu hlavy a nohou zkvalitnit tak odpočinek jak z hlediska zdravotního, tak z hlediska komfortu ležení.K dispozici se šňůrovým nebo bezdrátovým ovládáním.