Služby společnosti Ustohal

Nábytek nejen prodáváme, ale snažíme se našim zákazníkům nabízet i kvalitní služby s prodejem nábytku spojené. Naší snahou je, aby se zákazník nemusel o nic starat. Díky bohatým zkušenostem a praxi známe potřeby našich zákazníků a poskytujeme tyto zajímavé služby: doprava a montáž, likvidace nábytku a čalounické práce. Vyberte si i vy z naší široké nabídky služeb, neváhejte a obraťte se na nás s jakýmkoliv přáním či dotazem. Naším hlavním cílem je maximální spokojenost zákazníků, proto se snažíme splnit každé jejich přání.

Doprava, výnos a montáž nábytku, ekologická likvidace, čalounické práce

Doprava a montáž nábytku

Nemáte možnost si zakoupené zboží odvést sami? Zboží, které u nás zakoupíte, vám rádi a za symbolickou cenu odvezeme až k vám domů. Dopravu v rámci Brna zajišťujeme vlastním vozem, který je uzpůsobený pro přepravu nábytku, s posádkou dvou zkušených vyškolených zaměstnanců naší firmy. Pro mimo brněnské rozvozy jezdí ridič/montážník sám a je nutná fyzická asistence zdatného pomocníka. V případě zájmu si lze objednat rovněž výnos nábytku. Vybrali jste si u nás zboží a chcete mít jistotu, že bude správně smontováno? Potom využijte služeb naší odborné montáže. Montáž nábytku provedeme odborně, samozřejmě po sobě uklidíme, ušetříme vás veškerých starostí spojených s montáží nábytku.

Likvidace nábytku

Chcete si pořídit nový nábytek, ale nevíte co si počít s tím starým? V rámci zakázek, které realizujeme, poskytujeme kompletní servis. Pokud si zakoupíte nábytek u nás, zajistíme odvoz starého nábytku a jeho ekologickou likvidaci. tato služba je zpoplatněna nad rámec dopravy dle aktuálního platného ceníku > Ceník likvidace. Služba je dostupná všem zákazníkům pouze v případě, že si u nás při zakoupení nového výrobku objednají i jeho dopravu, včetně výnosu a montáže. Tato služba je dostupná především pro zákazníky z brna a okolí. Pro vzdálenější lokality kam jezdí řidič sám tuto službu zpravidla neposkytujeme, nicméně ji 100% nebvylučujeme :-)

Čalounické práce

Potřebujete opravit svůj čalouněný nábytek? Potom se s důvěrou se obraťte na nás! Provádíme veškeré čalounické práce a opravy čalouněného nábytku. Opravíme a přečalouníme vaše lůžka, sedací soupravy, židle a další čalouněný nábytek. V případě potřeby provádíme výměny měkkých výplní ze studených pěn, polyuretanu, latexu. K dispozici máme velký výběr kvalitních potahových látek.