Naše výrobky

Firma USTOHAL – s nábytkem od nás se vám bude skvěle bydlet!

Spektrum čalouněného nábytku, který si můžete prohlédnout v naší firemní prodejně nebo e-shopu, je opravdu široké. Mezi produkty z profesionální výrobny mají stálé místo komfortní sedací soupravy. Vybrat si u nás můžete klasické i luxusní sedačky, které potěší kvalitou a moderním designem. Na sedačce, královně interiéru, lze báječně relaxovat a vychutnávat si vzácné chvíle volna.

Sedací soupravy s dokonalým stylem

Zákazníkům nabízíme elegantní sedačky, které jsou opatřeny potahovým čalouněným materiálem. Splňují všechny normy bezpečnosti i zdravotní nezávadnosti a velice dobře odolávají opotřebení. Sedací soupravyz našeho sortimentu jsou oblíbené i pro svou trvanlivost a možnost snadné údržby. Některé ze sedaček jsou vybaveny úložným prostorem, který spolehlivě pojme celou řadu věcí. Do pokoje pro hosty se vám jistě bude hodit rozkládací sedací souprava, kterou lze používat pro příležitostné spaní. Z pestré palety sedacích souprav si u nás vybere každý, i velmi náročný zákazník.

Rozkládací lůžka do ložnic nebo obývacích pokojů

Mezi naše výrobky patří také často žádaná rozkládací lůžka, která disponují řadou výhod. Především jsou praktickým pomocníkem v domácnosti a značnou předností je jejich multifunkčnost a univerzálnost. Členům rodiny mohou posloužit ke každodennímu spaní a hostům pro občasné přespání. Rozkládací lůžka jsou ideálním řešením pro majitele menších bytů, kteří bojují s nedostatkem místa. Můžete s nimi jednoduše manipulovat a výhodou je i snadná údržba.

Pohodlné postele pro klidný spánek

Ke stabilním výrobkům, které zákazníkům dodáváme, se řadí jednolůžkové a dvojlůžkové postele. Pokud právě sháníte jednolůžka, nabídneme vám produkt se zajímavým designovým řešením, včetně praktického úložného prostoru. Možnost výběru z rozmanitého barevného provedení je zárukou toho, že posteleperfektně sladíte s ostatním zařízením vašeho panelového bytu, rodinného domku nebo útulného penzionu. Online pořídit si můžete i další druhy nábytku, jako jsou křesla, židle a stoly.

Pro více informací nás kdykoliv kontaktujte!