Jaké materiály používáme

Naše výrobky jsou oblíbeny pro svůj vzhled i kvalitu a vyhledávány i těmi nejnáročnějšími klienty. Při jejich výrobě je kladen důraz na kvalitu materiálů a přesnost zpracování. Všechny použité materiály jsou atestovány a jsou zdravotně nezávadné. Rozdíl mezi kvalitním a nekvalitním výrobkem je přímo závislý na kvalitě použitých materiálů. U čalouněného nábytku toto platí dvojnásob, což si plně uvědomujeme. Proto pro výrobu našich výrobků používáme celou řadu kvalitních a moderních materiálů.

Špičkové kvalita materiálu i zpracování

Konstrukce nábytku hraje hlavní roli v tom, jaký komfort nám nábytek dokáže poskytnout. Nabízíme perfektní řemeslné zpracování, kvalitní konstrukci a velké množství druhů potahových látek. Základním stavebním prvkem čalouněného nábytku je kostra, pro jejíž výrobu používáme celou řadu moderních materiálů jako Dřevotřískové nebo laminované desky, překližky, laťovky nebo díly z masivního dřeva nebo kovu. Jako pružné podklady se používají rošty. Pro rošty je v našich lehacích plochách používáno smrkové dřevo v kombinaci s kaučukovými pouzdry a břízovými lamelami. Při výrobě našich postelí, jednolůžek či dvoulůžek, používáme pevné, fixní, mechanické, polohovací, nebo motorové rošty. Výplně sedacích ploch tvoří rozličné variace HR (studených pěn), visco elastických a latexových materiálů. Nedílnou součástí naší nabídky jsou také standardní polyuretanové pěny a pružinové kostry. Finální vrstvu čalounického nábytku potom tvoří potahová látka.

Potahové látky

Potahové látky dotvářejí konečný vzhled výrobku. Nabízíme celou škálu různých materiálů, barev a vzorů potahových látek. Nabídka je rozdělena do tzv. cenových kategorií, které tvoří I. - V. cenová kategorie. Veškeré potahové materiály odebíráme od léty prověřených dodavatelů, díky čemu můžeme zaručit jejich vysokou kvalitu a odolnost. Věříme, že vás naše nabídka uspokojí a naleznete zde potahový materiál přesně podle vašich představ.

Volba materiálu

Kvalitní materiál rovněž zjednoduší údržbu a prodlouží životnost vaší sedací soupravy, či postele. Správně zvolené materiály budou dlouhodobě krásné, trvanlivé a snadno udržovatelné. Při výběru věnujte pozornost informacím, které poskytujeme ke všem materiálům, do budoucna vám zpříjemní a zjednoduší užívání nového vybavení. Další informace o jednotlivých materiálech naleznete v připravených kategoriích.