Matrace a výplně sedacích ploch

Matracové výplně pro postele, jednolůžka, dvoulůžka, rozkádací pohovky a sedací soupravy.

PUR vrstvenná - NORKA PUR vrstvenná - NORKA
Jádro této matrace je sendvičového typu složeného z 40mm silného pojeného lehčeného polyuretanu, který je oboustranně opatřen tvarovanými polyuretanovými deskami o síle taktéž 40mm. Tato středně tuhá 120mm vysoká matrace s nosností cca do 90kg je vhodná jak pro lamelový tak pevný rošt.
Bonel pružinová - STANDART Bonel pružinová - STANDART
Standartní pružinová matrace, je zhotovena z pružinového jádra Bonell, o síle drátu 2,4mm, nosné vrstvy speciální impregnované netkané textílie 700g/m2 a 30mm silné standartní polyuretanové pěny. Výhodou je především vysoká vzdušnost matrace a dobré ortopedické vlastnosti. Výška matrace je 150mm + rošt, v případě samostatné oboustranné matrace 180mm, s nosností do 90kg.Pro matraci je vhodný především pevný rošt.
High resilient -   EXTRA High resilient - EXTRA
Jádro této matrace , tvoří vysoce kvalitní pěnový materiál High resilient (studená pěna) . Tato vysoce elastická pěna vyznačující se zvýšeným odporem vůči stlačení je pocitově spíše měkčího charakteru. Tato matrace s vysokou životností je vhodná jak pro pevný tak i lamelový rošt. Její nosnost je do 100 kg a výška 120mm.
Taštičková pružinová - LUXUS Taštičková pružinová - LUXUS
Špičková ortopedická tašková pružinová matrace, je zhotovena z pětizónového pružinového jádra, nosné vrstvy speciální impregnované netkané textílie 700g/m2a 30mm silné standartní polyuretanové pěny. Pro matraci jejíž nosnost je cca 120kg, je vhodný především pevný rošt.Výška matrace je 170mm + rošt, v případě samostatné oboustranné matrace 200mm.
High resilient - EXTRA PLUS High resilient - EXTRA PLUS
Jádro této matrace , tvoří vysoce kvalitní pěnový materiál High resilient (studená pěna) . Tato vysoce elastická pěna vyznačující se zvýšeným odporem vůči stlačení je pocitově spíše tužšího charakteru. Tato matrace s vysokou životností je vhodná jak pro pevný tak i lamelový rošt. Její nosnost je do 120 kg a výška 120mm.
High resilient+Avena - EXTRACEL High resilient+Avena - EXTRACEL
Jádro této velmi komfortní ortopedické matrace tvoří kombinace vysoce elastické HR pěny Avena a odolné HR pěny Extra plus. Pěna Avena  je tvořena otevřenými buňkami s velkými póry, proto je matrace skvěle prodyšná. Její tvarovací vlastnosti převzaté od viscoelastické pěny pak zaručují nízký bodový tlak a perfektní přizpůsobení anatomii lidského těla.. V kombinaci se zmiňovanou HR pěnou tvoří středně tuhou matraci, která je vhodná pro zatížení do cca 130 kg. Matrace je příčnou perforací rozdělena do 7-dmi zátěžových zón. Výška matrace číní 150mm
High resilient + visco - PAULA High resilient + visco - PAULA
Základní 120mm silnou nosnou vrstvou této matrace je pěna High resilient ( studená pěna ), opatřená po celé své ploše 30mm silnou VISCOelastiskou pěnou Lazy ( líná pěna ). Tento materiál reaguje na teplotu lidského těla a dokonale kopíruje jeho tvar. Nosnost matrace je cca 95kg. Výška matrace je 150mm.
Latexová - LATEX Latexová - LATEX
Jádro této vysoce kvalitní ortopedické matrace, tvoří pěnová pryž s podílem přírodního latexu. Vyznačuje se vysokou elasticitou a tvarovou stálostí. Pro maximální využití vlastností této 120mm vysoké matrace , doporučujeme lamelový nebo polohovací lamelový rošt. Matrace splňuje nároky na vyšší nosnost, cca 120kg.
High resilient+latex- RELAX High resilient+latex- RELAX
Luxusní jádro této matrace je tvořeno 120mm silnou nosnou deskou z vysoce odolné sudené pěny HR  kterou kryje 30mm silná perforovaná latexová deska vysoké kvality. Tuhost tohoto jádra se řadí mezi středně tuhéí a svou konstrukcí splňuje nároky na vyšší užitnou nosnost cca 120kg. Vhodná je kombinace s lamelovým roštem o odpovídající nosnosti.