Rošty do postele

Rošt je důležitou spojnicí mezi matrací a postelí. Přebírá od matrace zatížení a rovnoměrně ho rozkládá. Aby vám matrace správně a dlouho sloužily, je potřeba je umístit na vhodné rošty do postele. Jinak se může stát, že nebudete mít užitek ani z jednoho. Lamelový rošt podporuje ortopedické vlastnosti matrace. Kromě správné polohy páteře je pro zdravé spaní důležitá také cirkulace vzduchu. Lamelový rošt dokáže spolehlivě odvádět vlhkost, čímž lůžko skvěle odvětrává. Nepodceňujte výběr a kvalitu roštů do postele a vyberte si ten správný postelový rošt u nás! Zatímco životnost matrace je udávána zhruba v řádu 10 let, kvalitní rošt vám může vydržet i celý život.

Výběr roštu

Jak vybírat rošty do postele? Přemýšlíte, který rošt je pro vaši postel ten nejvhodnější? Nejprve je potřeba si uvědomit, co od roštu potřebujete. V zásadě se nabízí tři druhy roštů, pevný rošt, polohovací rošt a motorový rošt. Pokud v posteli trávíte pouze nutnou dobu na spaní, budou vám stačit kvalitní lamelové rošty. Pokud si v posteli i čtete, sledujete televizi, relaxujete, nebo vás bolí nohy, je pro vás pravá volba polohovatelný rošt. Motorový rošt je svými vlastnostmi shodný s polohovacím roštem, navíc poskytuje jednoduchý komfort polohování, pouhým stiskem tlačítka. Pro zdravého člověka představují motorové rošty spíše příjemný luxus, ale pro osoby s omezenými pohyby jsou takřka nutností.

Nabídka roštů

V naší nabídce naleznete široký sortiment kvalitních lamelových roštů, aby si každý zákazník našel vhodný rošt podle svých potřeb. Rošty do postele nabízíme: lamelové rovné, ruční polohovatelné a motorově polohovatelné. Lamelové rošty se vyrábějí cca o 4 cm kratší a o 0,5 cm užší než je vnitřní rozměr postele. Součástí naši kompletní nabídky jsou také fixní nepolohovatelné příčkové rošty, které jsou určeny především pro pružinové matrace. S prodejem roštů máme dlouholeté zkušenosti, pokud budete potřebovat s čímkoliv poradit, neváhejte se na nás obrátit.

Rošty lamelové fixní, mechanicky polohovací, motorové, orotpedické.

Optimální lůžko by mělo obsahovat kvalitní matrace  a  lamelové rošty. Tato kombinace nejlépe udržuje páteř v přirozené poloze.Lamelový rošt je vedle matrace druhou nejdůležitější součástí lůžka. Kromě správné polohy páteře je pro zdravé a kvalitní spanídůležitá rovněž cirkulace vzduchu. Použití roštu zároveň prodlužuje životnost matrací..Z těchto důvodů je lamelový rošt mnohem vhodnější než pevná a neprodyšná podložka. Rošty do postele nabízíme - lamelové  pevné, ručně polohovatelné, motorově polohovatelné. Lamelové rošty se vyrábějí cca. o 4cm kratší a o 0,5cm užší než je vnitřní rozměr postele.Součástí nabídky jsou také fixní nepolohovací příčkové rošty, které jsou určeny především pro pružinové matrace.

Rošty FIXNÍ pevné a lamelové Rošty FIXNÍ pevné a lamelové
Rošty lamelové MECHANICKÉ Rošty lamelové MECHANICKÉ
Rošty lamelové MOTOROVÉ Rošty lamelové MOTOROVÉ