Čalouněné doplňky

Čalouněné polštáře a taburety k postelím a pohovkám.

Prohlédněte si naši nabídku nejrůznějších čalouněných doplňků, které dodají styl vašemu bydlení. Vhodně zvolené čalouněné doplňky dokážou příjemně oživit každý interiér. Prohlédněte si naši širokou nabídku, kde si můžete vybrat nejrůznější čalouněné polštáře a taburety. Při výběru můžete volit také ze široké nabídky nejrůznějších čalouněných látek. Vaše spokojenost je našim hlavním cílem. Nabízíme stylové čalouněné doplňky za příznivou cenu.

Čalouněné polštáře

Pohodlný odpočinek se zcela jistě neobejede bez kvalitních čalouněných polštářů. Oblíbeným doplňkem sedacích souprav se tak stávají nejrůznější opěrné, područkové, či dekorační polštáře. Vyberte si z naší bohaté nabídky stylových čalouněných polštářů, které vynikají svými komfortními vlastnostmi. Stanou se skvělým doplňkem k nabízeným postelímpohovkám a sedacím soupravám. Jednoduše dokážou rozzářit váš sedací nábytek, dodají mu potřebnou eleganci a pohodlí. Prohlédněte si naši nabídku, potah si můžete zvolit jednoduše, podle připraveného vzorníku.

Taburety

Taburety jsou skvělým mobilním doplňkem do moderních bytových, hotelových, ale i veřejných interiérů. Stávají se vyhledávaným druhem posezení již po mnoho let, díky čemuž se dnes nabízí nejrůznější druhy taburetů. Taburet je nejčastěji vnímán jako nízká a snadno přenositelná stolička, ovšem taburety jsou také populární jako pohodlná podpěrka pod nohy, například při sezení v křesle, nebo na sedačce. Taburety nejsou vhodné pouze jako posezení pro hosty, lze je využít také jako samostatný doplněk pro zpestření vašeho interiéru.

Potřebujete-li tedy přenosné posezení pro hosty, nebo stabilní místo, taburet je tím nejlepším řešením. Tyto variabilní nábytkové kousky jsou využitelné kdekoliv a naše široká nabídka umožňuje vybrat takové, které se dokonale sladí s vaším interiérem. V naší nabídce čalouněných doplňků naleznete taburety různých tvarů, čalounění a barevných potahů. Každý taburet je možné vyrobit na míru v různém potahu, dle naší nabídky. Rozhodněte se i vy pro tento zajímavý doplněk vašeho interiéru.

Podsedáky, sedáky, náhradní návleky polštářů a pod.

Chcete oživit stávající nabytek novým pohodlným podsedákem nebo převléct oblíbené polštářky do nového potahu? Typicky např. sedáky a opěráky pro zahradní nábytek a podobně? Není nic snažšího. Kontaktujte nás a my Vám nabídneme řešení přímo pro Vás z nepřeberného množství různých potahových látek a materiálů.