Matrace Řešeto collection

Ortopedické zdravotní kinicky testovené matrace do postele z antibakteriálních pěn

ŘEŠETO TECHNOLOGY 

Společnost D.P.V. je předním výrobcem matrací, postelí, roštů a polštářů. Po více než desetiletém působení na českém trhu přichází s unikátní novinkou - děrovanou matrací s příznačným názvem ŘEŠETO. D.P.V. je prvním a jediným vlastníkem nové technologie "ŘEŠETO" pro úpravu a děrování matrací u nás. Jde o zcela novou technologii děrování matrací vertikálně, ale i mezi jednotlivými vrstvami. Úroveň výroby matrací a jejich užitku se tak posunuje o krok dále.Matrace do postele proděravěná technologií ŘEŠETO je maximálně prodyšná, splňuje nejnáročnější požadavky na hygienu a prodlužuje její životnost. Otvory jádro matrace lépe odvětrávají, takže nedochází k přehřívání lidského organismu. Díky perforaci jsou zvýrazněny i jednotlivé zóny matrace.Kolekce matrací ŘEŠETO je vyrobena z kvalitních antibakteriálních pěn. Antibakteriální pěna dokáže eliminovat výskyt bakterií a má vynikající odolnost proti vzniku plísní. Tato antibakteriální pěna je certifikována firmou SANITIZED® Švýcarsko s hodnocením EXCELENTNÍ. Díky dokonalé kombinaci antibakteriální pěny a důmyslného propracování se zónovou perforací jsme pro matrace Řešeto získali certifikát KLINICKÉ HODNOCENÍ ZDRAVOTNICKÉHO PROSTŘEDKU Fakultní nemocnice Brno.

Luxusní 7-zónová zdravotní matrace do postele ŘEŠETO BLOK Luxusní 7-zónová zdravotní matrace do postele ŘEŠETO BLOK. Antibakteriální certifikovaná pěna.Speciální úprava proti bakteriím, houbám a plísním.Úprava techonolgií Řešto (prokazatelná funkce).Dokonalá hygiena spánku.Výška cca 17 cm.Jádro bez použití lepidel.Luxusní dělitelný, pratelný potah Atlantis s úpravou Frix.Dokonalá hygiena spánku- ventilační mřížka - Potah je pratelný až do 90°C
Matrace vhodná na pevný nebo polohovatelný lamelový rošt
  • cena od:   6 795,-Kč
Luxusní 7-zónová zdravotní matrace ŘEŠETO VISCO a ŘEŠETO VISCO SOFT ŘEŠETO VISCO a ŘEŠETO VISCO SOFT. Luxusní 7-zónová zdravotní matrace.Antibakteriální certifikovaná pěna.Speciální úprava proti bakteriím, houbám a plísním.Úprava technologií Řeseto (prokazatelná funkce).Dokonalá ventilace.VISCOelastická pěna.Výška cca 22 cm.Dvě tuhosti bez použití lepidel.Luxusní dělitelný, pratelný potah Atlantis s úpravou Frix.Dokonalá hygiena spánku- ventilační mřížka - Potah je pratelný až do 90°C.Matrace vhodná na pevný nebo polohovatelný lamelový rošt
  • cena od:   9 490,-Kč
Luxusní 7-zónová zdravotní matrace ŘEŠETO KOMBI Luxusní 7-zónová zdravotní matrace ŘEŠETO KOMBI.Antibakteriální certifikovaná pěna.Speciální úprava proti bakteriím, houbám a plísním.Úprava technologií Řešeto (prokazatelná funkce).Dokonalá ventilace.VISCOelastická pěna.Výška cca 22 cm.Luxusní dělitelný, pratelný potah Atlantis s úpravou Frix.Dokonalá hygiena spánku- ventilační mřížka - Potah je pratelný až do 90°C.Matrace vhodná na pevný nebo polohovatelný lamelový rošt.
  • cena od:   11 955,-Kč
Anatomický polštář z VISCOelastických pěn s úpravou Řešeto Anatomický polštář z VISCOelastických pěn s úpravou Řešeto, tvarující se v reakci na teplotu lidského těla, s dokonalým přizpůsobením se obrysům hlavy, krku a šíje.Tím je dosaženo optimální polohy horní části těla a výsledkem je příjemná relaxace. Polštář je opatřen snímatelným, pratelným potahem ATLANTIS, který zajišťuje snadnou a hygienickou údržbu.
Rozměr polštáře Řešeto je 60x37cm.
  • cena:   1 490,-Kč